Neden ParaPusula?

 

 

Üyelerimiz İçin Neden ParaPusula?

 

 

Aradığınız binlerce ürüne, yüzlerce hizmete ulaşabilirsiniz.

 

Ürünlerin fiyatlarını ve mağazaların hizmet kalitelerini karşılaştırabilirsiniz.

 

Tercihinize göre, “e-Mağaza” fiyatlarına veya size en yakın “Görmeden Almam Mağaza” fiyatlarına ulaşabilirsiniz, mağazalarla online mesajlaşabilirsiniz.

 

Self Servis’le hizmet artık çok yakınınızda. Hızlı ve kolay bir şekilde Teknik Destek/Hizmet Firmalarına ulaşabilir, online mesajlaşabilirsiniz.

 

Teklif Sepeti Uygulamamız ile, online alışverişte de pazarlığın tadını çıkartırsınız. Mağazalara teklif yaparak, aradığınız ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilme imkanı elde edersiniz.

 

Günün Fırsatı Uygulamamız ile çok uygun fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz.

 

 

Mağaza endeksleri ve analizleri ile mağazaların hizmet kalitelerini ölçebilir, gözlemleyebilir ve en iyi hizmet veren mağazaları bulabilirsiniz.

 

Ürün alımı sonrası yaşadığınız bir sorun olması halinde, üye panelinizden ilgili mağazaya gönderebilir, hızlıca çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Uygun fiyatla birlikte; doğru ürüne, doğru mağaza ve firmaya, iyi hizmete ve kaliteye ulaşmış olursunuz.

 

 

 

İş Ortağı Mağaza ve Firmalarımız İçin Neden ParaPusula?

 

 

parapusula.com olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmet, uygulama ve kolaylıklar; siz iş ortaklarımıza, milyonlarca müşteri ile paylaşıma ve etkileşime girme olanağı sağlamakta.

 

Bu etkileşim; müşterilerinizi uygun fiyat, iyi hizmet ve kaliteyle buluşturduğunuz ölçüde size katma değer sağlayacak.

 

Müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak, müşteri bağlılığı yaratmak, potansiyel müşteriler kazanmak, ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmak, maliyetlerinizi düşürmek vb. gibi avantajlardan yararlanmak isterseniz, iş ortağımız olarak, hizmet ve uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.