Reklam

 

parapusula.com, siz iş ortağı mağazalarımıza;

 

*Bilinirlik, ulaşılabilirlik ve güvenilirlik açısından fark yaratmanız,

 

*Mağazanıza yönlenen  ziyaretçilerimizin sağlayacağı müşteri trafiğiyle satışlarınızı ve işlerini arttırmanız,

 

*Binlerce e-ticaret sitesi ve fiziksel(offline) mağaza arasından ön plana çıkarak, iyi bir pazar payına sahip olabilmeniz

 

için avantajlar sunmaktadır.

 

Bu avantajlardan yararlanarak, hedef müşteri kitlesine ulaşma imkanı bulan mağazalarımız, aynı zamanda reklam olanağımızdan da yararlanabilirler.

 

 

Nasıl Reklam Verebilirsiniz?

 

 

 

 

 

Etkili bir tanıtım yapmak istiyorsanız; mağaza, firma, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan tanıtım görsellerini parapusula.com hedef kitlemizle paylaşabilirsiniz.

 

Mağaza panelinizden “Reklam” sekmesine tıklayarak ve sol tarafta gördüğünüz bilgileri doldurarak, talebinizi kolay ve hızlı bir şekilde kendiniz girebilirsiniz.

 

Reklam talebinizin tarafımıza ulaşması sonrasında sistemimize kayıtlı e-posta adresinden sizinle irtibata geçilecektir.

 

Sonrasında, talebinizin onay durumunu panelinizden, “Yeni Reklam Talebi Oluştur” bölümü üstündeki alandan takip edebilirsiniz. Ayrıca reklamınızın yayınlanması sırasında, tıklanma ve görüntülenme (sayfa ziyaret) sayılarını görebilirsiniz.

Üyemiz olmayan fakat e-ticaret çözümü, ödeme sistemleri, çeşitli ürünler/hizmetler vb. konularda hedef kitlemize tanıtım yapmak isteyen tüm e-ticaret aracısı, çözüm ortağı ve tedarikçisi şirketler ile finans kurumları ve kargo şirketleri, reklam talepleri için destek@parapusula.com adresinden bizimle irtibata geçebilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam Alanlarımız: